Susanne Sundfør trenger ingen introduksjon i Norge i 2026. Landets mest kritikerroste singer-songwritere kjent for sine fantastiske konserter som trollbinder publikum og får journalister til å trille maxi-yatzy over hele fjøla.
Men! På Bukta i år får du se Susanne Sundfør som du aldri har sett henne før. Hun kler om låtene sine i en helt ny drakt, og for første gang får du i sommer oppleve Susanne Sundfør sine beste låter i Country-drakt!
“Jeg gleder meg til å dele scene med noen av Norges beste musikere i sommer, hvor vi skal kle om musikken min i en ny countrydrakt. Det blir god gammeldags bluegrass, men også innslag av country, godt inspirert av ikonene Dolly Parton og Alison Krauss,” sier Susanne Sundfør selv om prosjektet.
Dette blir en helt unik og original opplevelse med Susanne Sundfør i Telegrabukta, og vi kan knapt vente!